Analiza kontrahentów zagranicznych

 

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu analizy kontrahentów zagranicznych dla polskich firm. Analiza zagranicznych firm oferowana tutaj zawiera wszystkie czynniki, które spowodują, że dany obraz kontrahenta zagranicznego uzyskany przy użyciu naszej analizy będzie szczegółowy i odzwierciedlający realną sytuację danej firmy.

Swoje analizy nakierowujemy przede wszystkim na to, aby zapewniały jasne i czytelne zestawienie mocnych, oraz słabych stron kontrahenta, ale także, aby umożliwiały wgląd w szerszy obszar działalności firmy, oraz czynniki makroekonomiczne, które mogą decydować o szansach rozwoju, lub zagrożeniach dla danej firmy na określonym rynku. Proponujemy państwu również usługi przygotowujące solidne podstawy pod inwestycje zagraniczne.

Mamy również przyjemność zaoferować Państwu naszą pomoc w procesie zbierania informacji, oraz ich interpretacji jeśli chodzi o działalność zagranicznych kontrahentów na rynkach europejskich, ale też światowych. Posiadamy w swoich szeregach młodych i kompetentnych analityków, którzy znakomicie sprawdzają się w procesie zbierania danych i ich późniejszej interpretacji.

Wszystko to na temat interesującego Państwa kontrahenta zagranicznego. Współpracujemy z wieloma partnerami zagranicznymi i krajowymi, którzy dostarczają nam dodatkowych informacji w obrębie określonego rynku zagranicznego, jego mocnych i słabych punktów, oraz specyfiki zagranicznych przedsiębiorstw. Oferujemy ponadto usługi z zakresu analizy nowych rynków zbytu. Prowadzimy także usługi analizy konkurencji na rynkach zagranicznych.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję otrzymania precyzyjnych danych i profesjonalnej, kompleksowej analizy danego kontrahenta zagranicznego, oraz jego otoczenia. Zajmujemy się zbieraniem danych porównawczych o obrotach handlowych, oferowanych usługach i asortymencie, udziale procentowym w danej branży, oraz innych  ważnych danych. Analiza kontrahentów zagranicznych oferowana przez nas bierze pod uwagę wiele czynników rynkowych, niezbędnych dla jej poprawnego przeprowadzenia. Najważniejsze z nich to:

  • konkurencyjność w obrębie danego sektora
  • siła przetargowa nabywców i dostawców
  • inwestycje nowych firm
  • oraz wiele innych…

Posiadamy młody i dynamiczny zespół osób specjalizujących się w opracowywaniu raportów i analiz kontrahentów zagranicznych w Europie i na świecie dla polskich firm, a w szczególności tych, mających ambicje, aby zaistnieć na rynku zagranicznym (skupiamy się na krajach docelowych takich jak Czechy, Wielka Brytania, oraz Niemcy, ale tez wszystkie pozostałe w Europie i na całym świecie).


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher