Kompleksowe przygotowanie analizy SWOT dla firm inwestujących w eksport

 

Zajmujemy się przeprowadzaniem i przygotowaniem analizy SWOT firmy dla celów rozwojowych. Naszym głównym założeniem, jak tez i założeniem samej analizy typu SWOT jest jak najbardziej rzetelna i rzeczywista analiza mocnych i słabych stron danego przedsiębiorstwa, czy danej firmy.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych analityków i specjalistów przeprowadzających udane i gwarantujące sukces eksportowy firm z wielu branży. Nasze analizy typu SWOT na potrzeby firm to gwarancja korzystania ze sprawdzonych metod, dających znakomite podstawy do dalszych działań związanych z reklamą i marketingiem dla celów handlowych poza granicami kraju.

Korzystając z usług naszego wysoce wykwalifikowanego personelu jesteśmy w stanie przedstawić kompleksowe i zaawansowane specyfikacje każdej firmy, czy przedsiębiorstwa. Poprzez nasze działania w przygotowywaniu analizy SWOT dla firmy możemy zaproponować nowe pomysły rozwoju, lub tez je zweryfikować. Ponadto dana firma ma wgląd w swoje zalety i wady, których nie zawsze jest świadoma. Opierając się na naszym doświadczeniu i profesjonalizmie możemy zaoferować nowe i dogłębne spojrzenie na kwestię specyfiki firmy w kontekście:

– nastawienia na cel
– zasobów
– umiejętności i doświadczenia
– analizę konkurencji
– pozyskiwania inwestorów
– pomysłowość, oraz innowacje
– ograniczeń prawnych
– i wielu innych elementów budujących kompletny obraz firmy

Oprócz oferty przygotowania analizy SWOT firmy, mamy tez możliwość uzupełnienia jej poprzez wszelkiego rodzaju analizy klientów zagranicznych, usługi outsourcingowe, w których również charakteryzujemy się doświadczeniem i profesjonalizmem, lub też doradztwa personalnego na potrzeby firm.

Wszystkie powyższe, ale tez wiele innych usług realizujemy na terenie całego świata, w szczególności skupiając się na rynkach Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Czech, oraz Niemiec.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher