Badania marketingowe rynków zagranicznych dla polskich przedsiębiorstw – Wielka Brytania / Czechy / Niemcy / Europa / świat

 

Badania marketingowe – nasza oferta

Zajmujemy się dostarczaniem firmom usług badawczych i doradczych z zakresu szeroko pojętego marketingu. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

  • oferujemy kontrolę efektów dla wprowadzanych strategii marketingowych
  • zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i wdrazania projektów badawczych rynku
  • oferujemy analizę i doradztwo marketingowe
  • profesjonalne badania marketingowe rynków zagraniczych w Europie
  • kompleksowe zestawienie najważniejszych danych rynkowych okreslonego kraju

Oferujemy badanie marketingowe rynków zagranicznych Europy, świata, w tym między innymi rynków Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Czech. Nasze działania oferują dogłębne i kompleksowe zestawienie najważniejszych danych rynkowych interesujących naszych klientów.

Analiza i doradztwo marketingowe stanowią jeden z najważniejszych etapów poprawnego rozszerzania działalności gospodarczej i biznesowej za granicą.

Badanie rynku zagranicznego w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Czechach a także innych rynków europejskich i światowych daje szerokie możliwości analizy i doradztwa odnośnie podjęcia stosownych kroków marketingowych.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Głównym celem, którego trzymamy się od lat, jest złożenie naszemu klientowi profesjonalnej i dogłębnej analizy rynku zagranicznego. Badania marketingowe nakierowane na rynki europejskie, światowe, w tym Wlk. Brytanię, Niemcy, oraz Czechy to realizowanie usług profesjonalnymi metodami.

Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego klienta i profesjonalną obsługę. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych usług. Stwarzamy naszym kontrahentom możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych. Nasze badania marketingowe składają się z kilku dziedzin, z których najważniejsze to:

  • badanie produktów
  • badanie form reklamy
  • badanie trendów w branży
  • analiza udziałów firmy w danej branży i na rynku

Nasza oferta kompleksowych usług z zakresu badania marketingowego rynków zagranicznych skierowana jest dla polskich firm, które chcą wejść na rynki całej Europy i świata,  z naciskiem na rynki Wielkiej Brytanii, Czech i Niemiec.

Jeżeli sa Państwo zainteresowani naszymi usługami, to zapraszamy do kontaktu z nami:

TEL. +48 77 541 88 70

EMAIL: info@promocjazagranica.pl

Zapraszamy też do skorzystania z opcji formularza kontaktowego w przypadku jakichkolwiek pytań. Gwarantujemy natychmiastową odpowiedź i fachową obsługę.