Marketing globalny dla polskich firm – wsparcie we wdrażaniu eksportu na rynki zagraniczne

Co oferuje nasza firma?

Zajmujemy się usługami z zakresu marketingu globalnego dla polskich firm. Usługi te mając na celu profesjonalne przygotowanie firm do wejścia na rynki zagraniczne.

Nasze wieloletnie doświadczenie w kwestiach wspomagania firm w zakresie marketingu, reklamy i promocji umożliwia nam prowadzenie wysoce wyspecjalizowanych badań i analiz rynku na potrzeby globalne.

Dla kogo oferujemy usługi marketingu globalnego?

 

Usługi z zakresu marketingu globalnego kierujemy DO FIRM ZAINTERESOWANYCH EKSPORTEM ZA GRANICĘ

Oferowane przez nas usługi wspomagają firmy w rozwoju zagranicznym. Nasze metody działania zawierają elementy takie jak przygotowywanie strategii marketingowej uwzględniającej te same wartości. Standaryzacja wymogów jest niezwykle ważnym elementem w procesie planowania i wdrażania strategii marketingowych o charakterystyce globalnej.

Znakomicie zdajemy sobie też sprawę, że efektywna działalność marketingowa na wielu rynkach zagranicznych nie może też być aż nadto ujednolicona, biorąc pod uwagę różnorodne uwarunkowania geopolityczne, społeczne i ekonomiczne w różnych państwach Europy i świata.

Co wymusza badanie rynku o charakterze globalnym?

  • konieczność ciągłego rozwoju firmy
  • brak, czasu, doświadczenia i odpowiednich środków potrzebnych na realizację badań i analiz
  • możliwość bycia anonimowym podczas sondowania i zbierania danych z zakresu działalności rynkowej za granicą

Swoje usługi z zakresu wsparcia i badania elementów składających się na dobrze funkcjonujące działania marketingowe o charakterze globalnym kierujemy w szczególności do firm zainteresowanych wejściem na rynki Wielkiej Brytanii, Niemiec i Czech a także wszystkie pozostałe rynki w Europie i na świecie.

Usługi z zakresu marketingu globalnego dla polskich firm wchodzących na rynki zagraniczne oferowane przez nas to znakomita okazja na zaistnienie za granicą.

Pozostałe uslugi marketingowe w naszej ofercie

  • doradztwo personalne dla polskich firm
  • dobór partnerów zagranicznych dla polskich firm
  • badanie wizerunku marki
  • i wiele innych

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do kontaktowania się z nami. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.