Baza danych firm niemieckich

Zapewniamy profesjonalne bazy danych firm niemieckich dla polskich przedsiębiorstw

Oferujemy również BAZY DANYCH FIRM Z INNYCH KRAJÓW!

Czym się zajmujemy?

Nasza firma prowadzi sprzedaż baz danych firm niemieckich na potrzeby działalności eksportowej i rozwoju sprzedaży. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy rozpoczynaniu eksportu, jak również, przy rozszerzaniu go na inne rynki. Wsparcie w tej dziedzinie realizujemy w ramach przygotowania programu Paszport do Eksportu, jak też jego wdrażania.

Bazy danych firm niemieckich w naszej ofercie

Jeżeli interesuje Państwa rozwój eksportu swojej firmy na rynek naszych zachodnich sąsiadów to mamy przyjemność zaoferować Państwu wsparcie w tej kwestii. Baza danych firm niemieckich, którą dla Państwa przygotujemy będzie zawierać wszystkie istotne dla Państwa informacje:

 

 • pełne informacje takie jak adres, telefon
 • dokładne dane o kondycji finansowej przedsiębiorstwa
 • przejrzystość, łatwość edycji i sortowania pod kątem własnych potrzeb
 • możliwość przeprowadzania szeroko zakrojonej analizy rynku niemieckiego
 • możliwość przeprowadzenia badania rynku niemieckiego na potrzeby Państwa firmy

Jakie plusy wynikają z posiadania bazy danych niemieckich firm?

Baza danych firm niemieckich, którą możecie Państwo nabyć w naszej ofercie to znakomite narzędzie do dalszych działań marketingowych i planowania procesu ekspansji na niemiecki rynek.

W pełni aktualne, zawierające wszystkie niezbędne dane finansowe i adresowe, bazy danych pomagają w sprecyzowaniu działań mających przynieść korzyści finansowe polskim firmom za granicą.

Z jakich krajów zapewniamy bazy danych firm?

Nasza działalność to kompleksowe wsparcie w zakresie sprzedaży baz firm z całej Europy, zarówno tych należących do Unii Europejskiej, jak też pozostałych. Jednocześnie oferujemy możliwość zdobycia baz danych firm z pozostałych kontynentów: Azji, Afryki, Australii, Ameryki Północnej i Południowej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oprócz sprzedaży baz danych firm niemieckich zapewniamy również kompleksowe wsparcie w prowadzeniu eksportu, jak również dostosowania go do wymogów panujących na zagranicznych rynkach. Zapewni to Państwu spokojny i dynamiczny rozwój firmy, sprzedaży co przełoży się na zwiększoną znajomość marki.

ZADZWOŃ:

TEL. +48 77 541 88 70

EMAIL: info@promocjazagranica.pl

Informacje na temat specyfiki rynku niemieckiego pozyskujemy z zaprzyjaźnionych wywiadowni gospodarczych firm i swoich przedstawicielstw na terenie Niemiec. Dzięki temu gwarantujemy aktualność i 100% oddanie prawdziwej specyfiki niemieckiego rynku.

Co oprócz tego oferujemy?

 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w rozwoju działalności eksportowej, nie tylko poprzez zakup baz danych firm, ale też wiele innych działań takich jak:
 • badanie rynku zagranicznego
 • analiza rynku zagranicznego
 • przedstawicielstwo firmy za granicą
 • poszukiwanie kontrahentów zagranicznych
 • analiza produktu na rynek zagraniczny
 • doradztwo eksportowe dla firm
 • i wiele innych

Zapraszamy do kontaktu z nami, jak również do przejrzenia innych usług, które oferujemy. Znajdą je Państwo w menu bocznym, jak też w menu górnym.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher