Baza danych firm zagranicznych

Oferujemy tworzenie baz danych firm zagranicznych z całej Europy i spoza Europy

 

Co oferuje nasza działalność?

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów zajmujących się marketingiem eksportowym dla firm, tworzeniem stron WWW, jak również ich tłumaczenia na wszystkie języki. Baza danych firm zagranicznych to nasza propozycja dla firm zainteresowanych rozszerzeniem, lub rozpoczęciem swojej działalności handlowej za granicą.

Bazy danych firm zagranicznych w naszej ofercie

Dbając o jak najlepszy wizerunek Państwa firmy za granicą oferujemy przygotowanie i sprzedaż baz danych firm zagranicznych charakteryzujących się najwyższą jakością i zapewniających wszystkie niezbędne informacje, które mogą być przydatne w procesie wkraczania na rynek zagraniczny.

Nasze bazy danych zawierają wszystkie dane kontaktowe, informacje o stanie finansowym zagranicznych przedsiębiorstw, a także możliwość sortowania według własnych potrzeb.

Co Państwo zyskują?

Oferowane bazy danych stanowią jeden z podstawowych elementów, dzięki którym Państwa firma będzie mogła rozpocząć proces wkraczania na rynek zagraniczny ze swoimi produktami.

Nasze doświadczenie w udzielaniu wsparcia eksportowego i marketingowego pozwala nam sporządzić indywidualny plan rozwoju eksportu i wprowadzić go w życie tak, aby Państwa firma działała sprawnie za granicą już od samego początku.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

TEL. +48 77 541 88 70

EMAIL: info@promocjazagranica.pl

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i kompleksowe wsparcie techniczne. Nasi specjaliści zawsze chętnie Państwu doradzą.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher