Dobór partnerów zagranicznych dla polskich firm – wsparcie

Nasza firma proponuje kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu doboru partnerów zagranicznych dla polskich firm. Usługi te mają za zadanie zwiększyć atrakcyjność firmy na rynku międzynarodowym, a w konsekwencji podnieść jej obroty handlowe i sprzedaż za granicą.

Proponujemy nasze usługi doboru partnerów zagranicznych dla firm i przedsiębiorstw zainteresowanych rozwojem eksportu i swojej marki na arenie międzynarodowej. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie wyselekcjonowanie grupy wiernych i stabilnych partnerów biznesowych i handlowych, gdyż tworzy to solidne fundamenty pod budowanie swojej pozycji wśród klientów i konsumentów danego rynku zagranicznego.

Nasi specjaliści są znakomitymi analitykami przeprowadzającymi kompleksowe i profesjonalne raporty analizy i badania rynku zagranicznego mając na uwadze specyfikę danej branży, w której obraca się dane przedsiębiorstwo, lub firma. Oferujemy dobór partnerów zagranicznych dla polskich firm z wszystkich dziedzin gospodarki:

 • spożywczej
 • chemicznej
 • maszynowej
 • przemysłu ciężkiego
 • transportu i logistyki
 • oraz wielu innych

W swojej historii zrealizowaliśmy niezliczoną ilość projektów dla celów rozwoju eksportu i doradztwa eksportowego. Oferujemy niezwykle dokładne, skrupulatne działania mające na celu przedstawienie raportu zawierającego aktualne i prawdziwe dane i sugestie rozwoju biorące pod uwage wymagania klienta. Oto kilka opcji, które możemy zaproponować w ofercie doboru partnerów zagranicznych:

 • organizowanie spotkań firmy z potencjalnymi klientami zagranicznymi
 • wsparcie w zakresie kontaktu z danym kontrahentem
 • możliwość tworzenia ofert współpracy w oparciu o specyfikę danej firmy
 • selekcja docelowej grupy klientów zagranicznych
 • oraz inne niemniej ważne usługi…

Decydując się na współprace z nami otwierasz przed sobą nowe możliwości i gwarantujesz tym samym sukces w eksporcie na arenie międzynarodowej. Nasi specjaliści pomogą ci dobrać odpowiedniego kontrahenta zagranicznego bez względu na to, czy twoje produkty są typowo konsumpcyjne, czy tez przemysłowe. Oprócz usług doboru partnerów zagranicznych oferujemy również niezwykle atrakcyjne oferty w zakresie badania i analizy rynków zagranicznych, outsourcingu dla firm, lub też wsparcia w procesie wchodzenia na rynek zagraniczny.

Skontaktuj się z nami, aby zasięgnąć dodatkowych informacji dotyczących naszej oferty doboru kontrahentów zagranicznych dla polskich firm. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher