Doradztwo personalne

Oferujemy usługi w zakresie doradztwa personalnego na rynki zagraniczne dla polskich firm, oraz pomocy dla firm chcących zaistnieć na rynkach zagranicznych Europy, świata, a w szczególności w krajach takich jak Czechy, Niemcy, oraz Wielka Brytania. Nasza oferta doradztwa personalnego zawiera rekrutację oraz selekcję personelu, a także zatrudnienia zewnętrznego (tzw. outsorcing).

Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych usług. Stwarzamy naszym kontrahentom możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych.  Nasza firma współpracuje z wieloma agencjami pracy dla polskich firm rozpoczynających działalność za granicą i poszukujących pracowników. Swoje usługi oferujemy też dla firm krajowych rozszerzających swoje usługi na Wielką Brytanię, Niemcy, oraz Czechy, resztę krajów europejskich a także kraje na całym świecie Oferujemy  profesjonalizm i rzetelność oferowanych usług. Nasze działania promocyjne dla firm obejmują także elementy takie jak tworzenie podstaw dla procesu wchodzenia na rynek zagraniczny, analizy nowych rynków zbytu, czy wszelkiego rodzaju badania i analizy rynków zagranicznych.

Tym samym, dokładamy wszelkich starań przy dobieraniu kadry personalnej, dostosowując proces rekrutacji i selekcji do Państwa potrzeb. W zakresie doradztwa personalnego dla polskich firm wchodzących na rynek Wielkiej Brytanii, Czech, Niemiec, oraz wszystkich innych krajów Europy i świata oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doboru kadry personalnej.

W przypadku potrzeby znalezienia pracownika w danych kraju istnieje możliwość skorzystania z bazy danych naszych partnerskich agencji pracy, w której znajdują się aplikacje potencjalnych kandydatów na różnorodne stanowiska. Doradztwo personalne oferowane przez nas oferuje przeprowadzanie kompleksowych rozmów kwalifikacyjnych (kładziemy szczególny nacisk na wiedzę praktyczną, oraz znajomość języków obcych). Nasza działalność ma na celu wspieranie naszych klientów zorientowanych na rynki UK, Czech oraz Niemiec, a także wszystkich innych rynków Europejskich i światowych w zakresie rozwoju personalnego i zarządzania zasobami ludzkimi. Oferujemy ponadto elementy takie jak kompleksowe wsparcie w procesie sprawdzania klientów zagranicznych.

Kładziemy szczególny nacisk na rozwój działalności biznesowej firm naszych Klientów. Współpracujemy z wieloma Agencjami Pracy w całej Europie, oraz na świecie. Cechuje nas profesjonalizm oraz rzetelność w doborze kadry personalnej i jej późniejszego monitorowania.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami krajowymi zainteresowanymi rozszerzeniem działalności na tereny krajów europejskich takich jak Wielka Brytania, Czechy, oraz Niemcy, a także innych rynkach europejskich, oraz światowych. Nasze usługi jeśli chodzi o doradztwo personalne to znakomite rozwiązanie – rynki zagraniczne, kraje europy  itd.   Pomagamy w zatrudnianiu pracowników na rynek, na który Państwo zamierzają wejść.