Handel zagraniczny – strategie marketingowe

 

Oferujemy wszystkie usługi związane z procesem projektowania strategii handlu zagranicznego na potrzeby firm i przedsiębiorstw. Nasi wyspecjalizowani pracownicy i eksperci tworzą zindywidualizowane marketingowe strategie działania dla poszczególnych firm z różnych branży.

Dla tych celów nasi eksperci przeprowadzają najpierw kompleksową i pieczołowitą analizę sytuacji wyjściowej dla danej firmy, na co składa się przede wszystkim informacja na temat działalności firmy na arenie polskiej, statusie marki i produktów, jakie dana firma oferuje, oraz kilkoma innymi czynnikami niezbędnymi w procesie ustalania indywidualnej strategii marketingowej handlu zagranicznego dla firmy. W tym celu korzystamy z usług naszych wysoce wyspecjalizowanych ekspertów i pracowników, którzy zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest odpowiednie podejście do całej kwestii strategii związanej z późniejszym handlem zagranicznym, który dana firma chce umożliwić. Oferujemy różnorodne możliwości i formy analizy i badania rynku zagranicznego.

Dzięki takim analizom i badaniu rynków możliwe jest sporządzenie wartościowej i rzetelnej strategii rozwoju dla firmy, która będzie się opierała na handlu zagranicznym. Kierując się wyborem najlepszego zagranicznego partnera handlowego bierzemy pod uwagę elementy takie jak:

  • zainteresowanie firm i kontrahentów zagranicznych z danego kraju rynkiem polskim
  • poziom konkurencyjności a danym rynku zagranicznym
  • odległość
  • oraz wiele innych

Z naszymi klientami dyskutujemy o elementach takich jak sposób dystrybucji, formie dostaw i ich częstotliwości, rodzaju produktów, które mają być oferowane na rynek zagraniczny, potencjalnych cenach transportu i wiążących się z tymi elementami potencjalnymi udogodnieniami i utrudnieniami.

Mając na uwadze wszystkie powyższe elementy jesteśmy w stanie przygotować projekt strategii handlu zagranicznego dla każdego przedsiębiorstwa chętnego do współpracy z za granicą. Przy użyciu naszych analiz i badań przekazujemy klientom najważniejsze informacje o charakterystyce danej branży na rynku, oraz wszystkich charakterystycznych czynnikach i elementach, na które ten rynek reaguje.

Swoje usługi w zakresie planowania strategii handlu zagranicznego dla firm i przedsiębiorstw zainteresowanych handlem międzynarodowym realizujemy dla firm chcących inwestować zarówno w Wielkiej Brytanii, Czechach, Niemczech, na Ukrainie, ale też w całej Europie i na świecie.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher