Doradztwo przy nawiązywaniu kontaktów z klientami zagranicznymi do programu Paszport do Eksportu

Nasza firma zajmuje się wsparciem i doradztwem w zakresie nawiązywania kontaktów zagranicznych z klientami na potrzeby programu Paszport do Eksportu.

Jesteśmy doświadczeni w swoim fachu i współpracujemy z wieloma kompetentnymi partnerami zarówno na terenie naszego kraju, jak i za granicą, przez co mamy możliwość zaoferowania państwu najlepszej jakości usługi wsparcia w znajdywaniu nowych partnerów biznesowych.

Współpracujemy również z zagranicznymi Ambasadami RP oraz wieloma agencjami pracy i agencjami handlowymi, dzięki czemu możemy zaoferować wiele rozwiązań biznesowych i handlowych dla każdej branży:

  • przemysłowej
  • spożywczej
  • chemicznej
  • tekstylnej
  • transportowej
  • meblarskiej
  • maszynowej
  • oraz wielu innych

Dla celów programu Paszport do eksportu oferujemy też usługi takie jak przygotowywanie umów z zagranicznymi klientami, kojarzenie partnerów, analizy kontrahentów zagranicznych i wiele innych niezbędnych elementów, dzięki którym możliwe będzie otrzymanie dofinansowania w ramach programu Paszport do Eksportu.

Ponadto oferujemy kompleksowe i sprawdzone metody badania rynków zagranicznych, analiz rynków zagranicznych, nie wspominając o takich usługach jak profesjonalne doradztwo personalne dla firm, organizowanie targów międzynarodowych, czy też usługi outsourcingowe dla firm.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia się na spotkanie i omówienia wszystkich najważniejszych elementów, które zostaną podjęte w ramach nawiązywania kontaktów z zagranicznych z klientami dla programu Paszport do Eksportu. Nasze doradztwo to szansa na pewny i bezpieczny rozwój twojej firmy.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher