Profesjonalne usługi outsourcingowe dla polskich firm

 

Nasza firma – oferta

Nasza działalność obejmuje szeroko pojęta pomoc w zakresie usług outsourcingowych dla polskich firm wchodzących na rynki europejskie i światowe, w tym głównie na rynek Wielkiej Brytanii, Czech, Niemiec.

Współpracujemy z wieloma agencjami pracy i dzięki temu możemy pośredniczyć w procesie doboru odpowiedniej kadry personalnej dla Państwa firmy.

Nasze usługi w zakresie outsourcingu, to znakomite rozwiązanie w przypadku, gdy firma sama nie ma możliwości, lub też nie czuje się na siłach zająć się pewnymi zadaniami, które dodatkowo nie są głównym celem funkcjonowania firmy.

Czym się wyróżniamy

Outsourcing to przede wszystkim wsparcie i prowadzenie kampanii reklamowych, akcji promocyjnych i marketingowych. Zajmujemy się także wspomaganiem procesu eksportu i jak najlepszego reklamowania i prezentacji Państwa produktów w internecie, jak też za pomocą banerów reklamowych, tablic świetlnych i billboardów.

Nasza firma często pośredniczy, lub też sama bierze udział w prowadzeniu działań eksportowych, szczególnie w przypadkach gdy dana firma dopiero wchodzi na rynek zagraniczny i potrzebuje wsparcia w zakresie prowadzenia kampanii marketingowych, analizy rynku zagranicznego, strategii marketingowych, oraz wsparcia w procesie wkraczania na rynek zagraniczny.

Dlaczego warto korzystać z outsourcingu

W przypadku skorzystania z opcji outsourcingu, w momencie osiągnięcia przez firmę poziomu umożliwiającego utworzenie nowych działów eksportu (w przypadku gdy firma nie posiadała ich wcześniej), pośredniczymy w procesie rekrutowania odpowiedniej kadry zarządzającej nowo powstałym działem.

W przypadku gdy nasz Klient posiada określony dział zajmujący się eksportem, lub jakąkolwiek inną działalnością – oferujemy swoją fachowość w stałym zarządzaniu danym działem firmy.

Usługi outsourcingowe dla firm otwierających działalność za granicą to przede wszystkim oferta dla polskich firm nakierowanych na odniesienie korzyści i lepsze reklamowanie swojej marki i produktów za granicą, w szczególności na terenach Wielkiej Brytanii, Czech, oraz Niemiec, ale także całej Europy i ze świata.