Paszport do Eksportu dla firm – wsparcie w realizacji projektu dofinansowania unijnego

Zapewniamy kompleksową pomoc w obsłudze całego działania 6.1 Paszport do Eksportu

 

Wsparcie we wdrażaniu planu rozwoju eksportu

Paszport do Eksportu dla firm – jakie wsparcie możemy zaoferować

Nasza firma to pełen profesjonalizm jeśli chodzi o kompletne wsparcie finansowe z Unii dla firm, które zamierzają rozszerzyć działalność handlową za granicą.

Możemy zaoferować wiele niezbędnych i atrakcyjnych rozwiązań gwarantujących sukces handlowy za granicą niezależnie od tego jaką branżę reprezentuje państwa przedsiębiorstwo (branża farmaceutyczna, spożywcza, odzieżowa, przeprowadzkowa, przemysłu ciężkiego, oraz wielu innych).

Oto usługi, które możemy państwu zaoferować w ramach wsparcia dla działania 6.1:

Skontaktuj się z nami:

+48 77 541 88 70

Co nas wyróżnia?

Korzystamy ze wsparcia wielu zaprzyjaźnionych firm na terenie Czech, Niemiec i Wielkiej Brytanii, przez co znajomość specyfiki tych, ale też wielu innych rynków zagranicznych jest znacznie większa niż konkurencji.

Oferujemy najdokładniejsze i najbardziej aktualne bazy danych firm zagranicznych na potrzeby polskich przedsiębiorstw. W oparciu o pomoc izb handlowych i wywiadowni gospodarczych oraz wielu agencji pracy możemy również zaoferować niezwykle wartościowe wsparcie w zakresie poszukiwania kadry zarządzającej przedstawicielstwem państwa firmy na rynku zagranicznym.

Dzięki nam program Paszport do Eksportu dla firm stanowi niezwykle atrakcyjna ofertę wsparcia finansowego, gdyż dostosowujemy się do państwa potrzeb  i przygotowujemy całą niezbędną dokumentacje oraz plan rozwoju eksportu mając na uwadze państwa dobro.

Działanie 6.1. – dlaczego warto z niego skorzystać?

Jednym z głównych elementów, które powodują, że coraz więcej polskich firm decyduje się na skorzystanie z tej formy dofinansowania unijnego jest zwiększenie kwoty przewidzianej w ramach tego działania (z 200 tysięcy do 400 tysięcy złotych), zwiększenie refundacji (z 50% do 75%), finansowanie udziału w różnorodnych misjach handlowych i targach zagranicznych, oraz kilka innych zmian, takich jak:

  • refundacja organizowania misji gospodarczych za granicą
  • dofinansowanie dla przedstawicielstwa firmy za granicą
  • dofinansowanie do wynajmu lokalu za granicą

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami w przypadku zainteresowania naszą ofertą. Zapewniamy pełne wsparcie.

 


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher