Kreowanie wizerunku polskich firm na rynkach zagranicznych – Wielka Brytania / Czechy / Niemcy / Europa / świat

 

Tworzenie i promowanie wizerunku firmy za granicą – nasza oferta

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu szeroko pojętego kreowania wizerunku polskich firm inwestujących w eksport na rynki Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii a także wszystkich innych krajów Europy, jak i na świecie przy użyciu wielu różnorodnych strategii marketingowych.

Wśród naszych usług mających na celu wzrost rozpoznawalności Państwa firmy znajdują się też wszelkiego rodzaju akcje promocyjne dotyczące sprzedaży, strategie marketingowe w formie bezpośredniej (tj. przy użyciu środków masowego przekazu, takich jak billboadry, tablice świetlne, itp.), oraz bezpośredni kontakt z klientem za pośrednictwem przedstawicieli firmy, których zadaniem jest prezentacja oferty i rozbudowywanie relacji biznesowych z potencjalnymi partnerami zagranicznymi.

Nasi specjaliści

Przy pomocy naszych specjalistów z zakresu wsparcia marketingowego, zapewniamy solidne podstawy służące wzrostowi przewagi nad firmami konkurentów, większej rozpoznawalności firmy za granicą, oraz, co za tym idzie – większej sile przebicia na rynkach zagranicznych co skutkuje większymi szansami na zaistnienie i skuteczną walkę z konkurentami.

  • oferujemy kompleksową pomoc i wsparcie reklamowe, marketingowe i promocyjne dla polskich firm inwestujących w eksport swoich usług i towarów na rynki całej Europy i świata, w tym m.in. Wielkiej Brytanii, Czech, oraz Niemiec.
  • Zajmujemy się tworzeniem kampanii reklamowych, mających na celu przekonanie klientów zagranicznych o wysokich walorach produktów oferowanych przez firmę, a tym samym, wytworzenie w potencjalnych nabywcach chęci skorzystania z oferty Państwa firmy

Posiadamy zespół ludzi doświadczonych w udzielaniu pomocy i wsparcia dla firm z wielu branży. Nasze usługi są profesjonalne i oferują rzetelne odzwierciedlenie faktycznej sytuacji marketingowej na rynkach zagranicznych. Swoje usługi kierujemy głównie dla firm krajowych inwestujących w eksport na tereny Wielkiej Brytanii, Czech i Niemiec, ale też na wszystkie pozostałe rynki zagraniczne w Europie i na świecie.

Pozostałe usługi, które możemy zapewnić polskim firmom inwestującym w eksport

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku zainteresowania naszą ofertą:

TEL. +48 77 541 88 70

EMAIL: info@promocjazagranica.pl

Zapraszamy również do korzystania z naszego formularza zapytania w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Zapewniamy fachową obsługę i profesjonalne wsparcie marketingowe oraz techniczne.