Prowizja od sprzedaży

Nasza działalność umożliwia Państwa firmie nie tylko zaistnienie na rynku zagranicznym – zapewnia też stabilny, solidny i pewny rozwój gospodarczy, rosnącą sprzedaż produktów, a także możliwość pozyskania zagranicznych kontrahentów.

Zaistnienie na rynku zagranicznym nie jest procesem łatwym i nie przebiega tak szybko. Aby odpowiednio przygotować daną firmę do (udanego) debiutu handlowego za granicą konieczne jest:

  • stworzenie w pełni unikalnej strony www wraz z całym systemem zarządzana jej treścią (CMS), wystrojem wyrazającym ideę firmy oraz wieloma innymi elementami budującymi całościowy wizerunek przedsiębiorstwa w internecie,
  • przetłumaczenie zawartości strony na wiele języków w zależności od wymagań klienta i branży
  • skrupulatne sporządzenie całej strategii marketingowej przedsiębiorstwa, która zagwarantuje stabilny i poprawny rozwój całej firmy i sprzedawanych przez nią produktów
  • przygotowanie kompleksowej analizy wymagań rynku zagranicznego dla polskich firm debiutujących w międzynarodowym biznesie
  • organizowanie udzialu polskich firm na międzynarodowych targach na terenie całej Europy
  • oraz wiele innych usług

W przypadku zainteresowania, jestesmy również w stanie zaproponować państwu kompleksowe usługi w zakresie brandingu – tworzenia całego wizerunku firmy w initernecie.

Może on przybrać formę videoprezentacji na stronie, filmu reklamowego na www, filmu informacyjnego, drukowania materiałów reklamowych takich jak broszury, wizytówki, ulotki, papiery firmowe, teczki i inne.

Wszystkie powyższe elementy składaja się na w pełni profesjonalny wizerunek firmy i świadome oraz przemyślane budowanie jej marki.

Wykonując taki zakres prac stwarzamy Państwu i Państwa firmie szansę na lepszą przyszłość dzięki większej rozpoznawalności i profesjonalnej prezentacji.

Za wszystkie wykonane usługi pobieramy od Państwa niewielką opłatę w postaci prowizji od sprzedaży. Prowizja od sprzedaży jest dla nas formą rekompensaty za wykonaną pracę.