Doradztwo przy tworzeniu umów handlowych pomiędzy polskimi i ukraińskimi firmami Czechy / Niemcy / Wielka Brytania / cały świat

 

Nasza firma oferuje państwu wzorcowe i rzetelne wsparcie przy tworzeniu umów polsko –  ukraińskich, ale nie ograniczamy się jedynie do rynku ukraińskiego – nasze usługi są dostępne także dla polskich firm zainteresowanych eksportem do Wielkiej Brytanii, Czech, Niemiec, a także wszystkich pozostałych krajów z Europy, i świata.

Wspieramy firmy ze wszystkich branży przemysłowych, zarówno spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych, przemysłu ciężkiego, metalurgicznych, transportowych, oraz wielu innych. Swoimi usługami umożliwiamy firmie bezpieczny i profesjonalny rozwój na docelowym rynku zagranicznym. Nasze umowy, które pomagamy tworzyć i dopasowywać do wymagań zarówno kontrahenta polskiego, jak i ukraińskiego, charakteryzują się dbałością o rzetelne przedstawienie wszystkich najważniejszych elementów składających się na profesjonalną, czytelną i spólną merytorycznie i prawnie umowę handlową.

Polsko – ukraińskie umowy gospodarcze i ich tworzenie to jedne z naszych podstawowych usług, które realizujemy regularnie i z dbałością o klientów. Umowy pomiędzy polskimi i ukraińskimi kontrahentami tworzone przez naszych specjalistów zawierają wszystkie najważniejsze czynniki charakteryzujące dany rynek zagraniczny. Uwzględniamy w nich zarówno ceny produktów, zasady reklamacji i zwrotu produktów, określenie terminowości dostaw i ilości zamówień, lub tez zobowiązania dotyczące waluty, w której uiszczane będą opłaty.

Posiadamy dostęp do wielu baz danych aktualizowanych na bieżąco, ponadto współpracujemy z wieloma partnerskimi firmami na Ukrainie, ale tez w Czechach, Wielkiej Brytanii, oraz Niemczech, przez co możemy zaoferować analizę rynków, klientów zagranicznych, lub też profesjonalne usługi outsourcingowe dla polskich firm zainteresowanych eksportem.

Pomocą i wsparciem przy tworzeniu umów polsko – ukraińskich to gwarantujemy państwu stabilny i niczym nie zagrożony rozwój gospodarczy, oraz budowanie wizerunku firmy i marki na rynku ukraińskim. Oferujemy ponadto pełne wsparcie prawne, a także dbamy o to, aby klienci powierzający nam swoje projekty otrzymali pełne wsparcie marketingowe, oraz najwyższej jakości doradztwo personalne. Polsko – ukraińska współpraca gospodarcza to znakomita szansa na rozwój własnego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług pełnego marketingu, oraz badaniu i analizie rynków zagranicznych na potrzeby eksportu. Prosimy o kontakt. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie państwa pytania.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher