Kontrahenci zagraniczni – nawiązywanie umów

 

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu pełnej opieki dla firm w kontekście zawierania umów z kontrahentami zagranicznymi. Przez lata praktyki na polu szeroko pojętego marketingu krajowego i zagranicznego dla firm zyskaliśmy sobie miano zaufanego i profesjonalnego doradcy w ww. kwestii.

Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy i specjaliści oferują kompleksową pomoc przy znajdowaniu i wyborze odpowiedniej osoby na stanowisko pośrednika odpowiedzialnego za reprezentowanie interesów firmy zarówno przy zawieraniu różnego rodzaju umów z kontrahentami zagranicznymi i firmami, jak też za reprezentowanie firmy na targach, sympozjach i negocjacjach odbywających się poza granicami Polski.

Zdajemy sobie sprawę, że efektywne konkurowanie na rynkach zagranicznych w dużej mierze łączy się z możliwością i w zasadzie koniecznością (w dłuższej perspektywie), zawierania umów handlowych (zwłaszcza stałych) z zagranicznymi firmami, przez co znacznie zwiększa się szansa polskich firm na osiąganie znacznych korzyści majątkowych i dodatkowo, na zwiększenie swojej rozpoznawalności, oraz budowanie zaufania nowych klientów.

Korzystamy z usług wielu agencji pracy zarówno w kraju, jak i poza nim (w Europie i na całym świecie). Dodatkowo służymy pomocą w zakresie wsparcia organizacyjnego (prowadzimy wymianę korespondencji z zagranicznymi kontrahentami, wdrożenie i wszelkie informacje prawne, rodzaje i sposoby zawierania wszelkiego rodzaju umów, informacje dotyczące specyfiki danego rynku, oraz wielu innych kwestii związanych z bezpieczną i profesjonalną działalnością biznesową polskich firm na rynkach zagranicznych.

Nasi specjaliści i pracownicy oferują swoje usługi wsparcia i pomocy w zakresie zawierania umowy z kontrahentami zagranicznymi, oraz wszelkiego innego wsparcia dla firm stawiających na handel w Wielkiej Brytanii, Czechach, na Ukrainie, w Niemczech, ale też na terenie każdego innego kraju europejskiego, oraz każdego kraju na świecie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku zainteresowania nasza ofertą!


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher